Дитячий літній табір

В кінці сезону весни, коли у дітей починаються канікули, перед багатьма батьками постає питання, куди подіти свою дитину, щоб він отримав процес не тільки виховання і нагляду, а й розвитку та навчання.
Приголомшлива програма на літо
Клуб EveryDay Fitness підготував для школярів вікової категорії 5-12 років приголомшливу тижневу літню програму спортивно-оздоровчого і творчого розвитку.Вартість одного дня - 450 грн, при покупці від 5 днів - 405 грн
8.30-9.00 Збір дітей
Дітей приводять батьки, і передають вихователю-педагогу. Зустріч може бути при гарній погоді на дитячому майданчику, або на центральному входу EveryDay Fitness
9.00-10.00 Виконання фітнес-зарядки, ігри
Кожен день починається з півгодинної фітнес-зарядки, навантаження враховується з віком дитини
10.00-12.00 Заняття спортом
Пропонуються кілька напрямків спорту на вибір, який буде залежати від самопочуття дітей, їх переваг і настрою. Пропозиції по активним майстер-класах: дитячий фітнес, дзюдо, кікбоксінг, рукопашний бій. Заняття тривають 60 хвилин + час на душ, переодягання.
12.00-13.00 Час обіду
Повноцінні обіди будуть представлені в ресторані EveryDay Fitness. Діти зможуть отримати насолоду від смачною і здоровою їжею. Обіди будуть складатися з першої страви, салату, основне блюдо з гарніром і напою.
13.00-14.00 Тренінги / Майстер-класи
Майстер-класи проводяться за розкладом: гончарне мистецтво, заняття в художній студії (малюнок, живопис, декупаж, рукоділля і т.д.), кулінарний майстер-клас, або навчальний урок англійської мови
14.30-16.00 Заняття плаванням
Повноцінне заняття плаванням відмінно підійде для дітей з різним рівнем підготовки. Включає в себе як початкове навчання плаванню, так і продовження процесу. Плавання відмінно розвиває відчуття рівноваги, воно дуже корисно для хребта, і зміцнення імунітету.
16.00-16.30 Перерва на легку вечерю
Є таким же повноцінним прийомом їжі. Зазвичай включає в себе калорійні продукти, такі як запіканки і десерти з сиру, оладки, сирники, молочні пудинги і т.д. А також фрукти і напої.
17.00-19.00 Дозвілля / Чекаємо батьків
Вчимося грати в шашки і шахи, організовуємо комунікативні ігри, вікторини, квести, тематичні заходи, спілкування один з одним. Проводяться як на внутрішній території фітнес клубу, так і на дворовій території.
Залишилися питання? Напишіть нам.
Ваше резюме доставлено!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.
Ваша заявка доставлена!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.
Ваша заявка доставлена!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.
Ваша заявка доставлена!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.
Ваше питання доставлено!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.