Дитячий літній табір

Не усі діти мають можливість поїхати в заміські табори, виїхати з міста до родичів. Наш табір - це те місце, де кожен день для дитини стане яскравим та запам'ятається надовго!
Приголомшлива програма на літо
Клуб EveryDay Fitness підготував для дiтей вікової категорії 5-13 років приголомшливу тижневу літню програму спортивно-оздоровчого і творчого розвитку. Вартість одного дня — 580 грн., при покупці від 5 днів — 522 грн.
8.30-9.00 Збір дітей
Дітей приводять батьки і передають вихователю-педагогу. Зустріч може бути або на дитячому майданчику (за гарної погоди), або в центральному холі клубу EveryDay Fitness.
9.00-10.00 Фітнес-зарядка, ігри
Кожен день починається з півгодинної фітнес-зарядки, навантаження розраховуються відповідно до віку дитини.
10.00-12.00 Спортивні заняття
Пропонуються кілька спортивних занять на вибір, який буде залежати від самопочуття дітей, їх переваг і настрою: дитячий фітнес, дзюдо, кікбоксинг, рукопашний бій. Заняття тривають 60 хвилин + час на прийняття душу, перевдягання.
12.00-13.00 Час обіду
Повноцінні обіди готуються кухарями ресторану EveryDay Fitness. Для дітей ми готуємо тільки смачну і здорову їжу. Обіди складаються з першої страви, салату, основного блюда з гарніром і напою.
13.00-14.00 Тренінги / Майстер-класи
Майстер-класи проводяться за розкладом: гончарне мистецтво, заняття в художній студії (малюнок, живопис, декупаж, рукоділля і т.д.), кулінарний майстер-клас або урок англійської мови.
14.30-16.00 Заняття з плавання
Повноцінне заняття з плавання відмінно підійде для дітей з різним рівнем підготовки. Включає в себе як початкове навчання плаванню, так і продовження процесу навчання для дітей, які вже мають певні навички.
16.00-16.30 Перерва на легку вечерю
Є таким же повноцінним прийомом їжі. Включає в себе калорійні продукти, такі як запіканки і десерти з сиру, оладки, сирники, молочні пудинги і т.д. А також фрукти і напої.
17.00-19.00 Дозвілля / Чекаємо батьків
Вчимося грати в шашки і шахи, організовуємо комунікативні ігри, вікторини, квести, тематичні заходи, спілкуємося одне з одним. Проводиться як на території фітнес-клубу, так і на дитячому майданчику у дворі.
Залишилися питання? Напишіть нам.
Ваше резюме доставлено!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.
Ваша заявка доставлена!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.
Ваша заявка доставлена!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.
Ваша заявка доставлена!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.
Ваше питання доставлено!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.