Плаваем з народження

Ось і народився малюк! У житті батьків – безперебільшень – починається нова епоха. Молоді мами й тата стикаються з масою питань, на які потрібно якомога швидше знайти відповіді. Багато хто готується заздалегідь: спілкується з дитячими психологами, читає літературу з виховання, дивиться відеоматеріали. Не варто переживати: підготуватися до всього все одно не вийде. Багато що ви будете пізнавати вже «по ходу справи».

Грудничковий басейн в клубі EveryDay Fitness
Тренери з 20-річним досвідом роботи готові взяти вашого малюка «під своє крило». Вони спеціалізуються на навчанні немовлят, тому знають, як знайти підхід до маленьких плавців. Фахівці EveryDay Fitness готові поділитися безцінними знаннями й досвідом: ви отримаєте консультацію щодо догляду за немовлям. Що потрібно взяти з собою. Для дитини: результати аналізу на яйця гельмінтів, аквапідгузник, довідка від педіатра. Для мами: купальник, шапочка, чисті капці, рушник, довідка від терапевта. Відповідальність, харчування, розваги, догляд – все потрібно продумати до найменших деталей. Але особливої уваги заслуговує розвиток організму з перших днів. Індивідуальні тренування з плавання допоможуть малюкові «зміцніти» ще в ранньому віці. Грудничковий басейн – це безпечно, просто і дуже корисно.Вчимося плавати разом з малюком! Дитина буде вам вдячна. Вартість занять указана в розкладі груп.
До чого потрібно готуватися. Харчування
Тут все порівняно просто: якщо немає протипоказань, годування грудьми – ідеальний варіант. Молоко матері задовольняє всі потреби маленького організму. Якщо ніяких ексцесів не відбувається (нормальна лактація, дитина не противиться, мама не приймає медикаменти з протипоказаннями), до 6 місяців малюка потрібно годувати виключно грудьми. Далі – за індивідуальними особливостями. Якщо дитина погано бере груди, в хід йде дитяче харчування, збагачене залізом.На тверду їжу переходимо, якщо дитина вже повноцінно сидить, вміло тримає голову та підносить до рота предмети. Щоб процес проходив зручно, купіть стільчик для годування.
Речі
Приготуйтеся до того, що потрібно буде купувати багато й купувати часто. Набір першої необхідності: дитяча коляска; люлька; ванночка; автокрісло (якщо є особистий транспорт); памперси; тепла бавовняна ковдра; матрац; присипка, бальзам, мило; дитячий термометр; стільчик і столик для годування; махрові рушники; простирадла; дитяче харчування; одяг: боді, комбінезони, повзунки, шкарпетки, кофта, шапочка і т.д .; брязкальця та інші іграшки для підняття настрою малюка.
Перші зубки
Спочатку з'являються різці: зазвичай це відбувається у віці 6-8 місяців. У малюка в цей період може піднятися температура. Без паніки! Зводіть його до лікаря, фахівець встановить причину нездужання. Щоб дитина легше перенесла період появи зубів, купіть прорізувач. Це безпечна жувальна іграшка, яка знімає больові відчуття. Деякі моделі містять всередині дистильовану воду: кладете іграшку в холодильник, потім даєте малюку пожувати, і біль як рукою зняло!Здоров'я та профілактика захворювань. Станом організму дитини потрібно займатися з самого народження. Є багато способів, й ми зупинимося на одному з них – плавання.
Плавання з народження – запорука здоров'я на все життя
Водне середовище для дитини не нове: в утробі матері вона розвивається саме в таких умовах. До того ж, навички плавання є у діток з самого народження. Їх наявність важко пояснити, але факт є фактом: якщо малюка помістити в воду, він затримає дихання й буде хлюпатися, хоча кінцівки ще зовсім не розвинені. Внаслідок такої особливості одного разу комусь в голову прийшла цінна думка: діток потрібно з самого народження вчити плавати, адже основами вони володіють, залишилося тільки відточити навички.Навіщо це робити? Річ у тім, що грудничкове плавання позитивно позначається на організмові. Розглянемо цю користь.
Користь плавання з народження
•Зміцнення імунітету. Дитина в воді переносить температурні перепади, які загартовують організм. Практика показує, що діти, які плавають з народження, рідше хворіють.•Розвиток м'язів, опорно-рухового апарату. Ігри на воді та мінімальні фізичні навантаження змушують малюка розвиватися в прискореному режимі. Такі дітки швидше вчаться повзати, сидіти, ходити.•Покращення роботи серцево-судинної системи. Пірнання з дитиною призводить до того, що кров по його організмові починає циркулювати швидше: тканини краще забезпечуються киснем, розвивається серцевий м'яз.•Можливість вивільнити енергію. Плавання з батьками або тренером стомлює (в хорошому сенсі цього слова) дитину. Малюк витрачає фізичні та емоційні сили. В результаті він спокійніше себе поводить, міцніше спить, охочіше їсть.•Покращення роботи дихальної системи. Дитячий тренер з плавання навчить організовувати «запливи» таким чином, щоб вони позитивно позначалися на легенях.•Заспокоєння малюка. Дитячий басейн покращує емоційний стан дитини. Це впливає на все майбутнє життя: дітки-плавці менш схильні до появи дитячих страхів.Словом, басейн для немовлят – місце, де дитина комплексно розвивається, готується до дорослого й здорового життя.
Розклад
23 травня - 29 травня
понедiлок
23 травня 2022
вiвторок
24 травня 2022
середа
25 травня 2022
четвер
26 травня 2022
п'ятниця
27 травня 2022
субота
28 травня 2022
неділя
29 травня 2022
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
- Не входить у вартість клубної картки
Залишилися питання? Напишіть нам.
Ваше резюме доставлено!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.
Ваша заявка доставлена!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.
Ваша заявка доставлена!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.
Ваша заявка доставлена!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.
Ваше питання доставлено!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.