Спортивні секції

Фітнес для Вашої дитини — це не лише тренування сили і витривалості, але ще і гарт міцного здоров'я, виховання характеру. Спорт допоможе дитині стати впевненішою,навчитися роботі в команді, слухатися батьків, виховає почуття власної гідності, допоможе подолати дитячі страхи.
Школа плавання
Плавання — це як життєво важливий навик, так і метод всебічного фізичного розвитку Вашої дитини. Заняття в басейні зміцнюють дитячий імунітет, благотворно впливають на серцево-судинну систему, розвивають органи дихання.
Бойові мистецтва
Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша дитина не лише опанувала основи бойової практики, а й навчилася контролювати свої емоції, стала розсудливою і спокійнішою — приводьте її до нас!
Художня гімнастика
Гімнастика сприяє розвитку осанки, гнучкості тіла і підтримці гарної фізичної форми в цілому. Мета тренувань — сформувати міцну спортивну статуру вашої дитини, зміцнити силу волі, сприяти розвитку емоційності.
Силовий фітнес для підлітків
Фітнес об'єднує в собі елементи різних видів спорту: аеробіки, хореографії, гімнастики. Заняття в нашому клубі допоможуть зміцнити здоров'я, розвинути силу і витривалість Вашої дитини без ризику отримати травму.
Спортивна аеробіка і танці
Заняття танцями виховають у Вашій дитині впевнену особистість, здатну підкорювати світ. Навіть найскромніші і сором'язливі згодом стануть більш товариськими, оскільки спільні заняття істотно підвищують самооцінку і майстерність комунікації.
Йога
Практика йоги виховує мужність, сприяє набуттю витонченості, рівноваги, спритності, гнучкості, гостроти сприйняття, допомагає розвинути здатність до психічного та фізичного самоконтролю. Сприяє активізації малорухомих суглобів і м'язів, робить позитивний вплив на мозок: усуває апатію і сприяє подоланню різних комплексів і страхів, що накладають заборони на свободу рухів.
Розклад
10 грудня - 16 грудня
понедiлок
10 грудня 2018
вiвторок
11 грудня 2018
середа
12 грудня 2018
четвер
13 грудня 2018
п'ятниця
14 грудня 2018
субота
15 грудня 2018
неділя
16 грудня 2018
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
- Не входить у вартість клубної картки
Залишилися питання? Напишіть нам.
Ваше резюме доставлено!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.
Ваша заявка доставлена!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.
Ваша заявка доставлена!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.
Ваша заявка доставлена!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.
Ваше питання доставлено!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.