Короткострокові абонементи за напрямками

Хочеш ходити тільки в басейн, тренажерний зал або займатись фітнесом, а тобі пропонують тільки клубну карту, де все включено? У нас є рішення! Спеціально для тебе окремі програми на місяць без придбання клубної карти.

Group classes
Відвідування групових занять за основним розкладом без клубної карти. Вартість абонементу: 12 занять/1200 грн (1 міс); 25 занять/2000 грн (2 міс); 50 занять/3500 грн (4 міс); 100 занять/5000 грн (6 міс).
Aqua Fit
Заняття аквааеробікою допоможуть поліпшити роботу серцево-судинної системи, розвинути силу і витривалість, скинути зайву вагу. Тривалість заняття - 60 хв. Вартість: 1200 грн/8 занять. Є ранкові, денні та вечірні групи.
Swim Class
Абонемент в басейн на 1 місяць (12 занять, три рази на тиждень по 60 хв). Під керівництвом тренера ви подолаєте свої страхи перед стихією води, навчитесь правильно дихати, керувати своїм тілом та освоїте нові стилі плавання. Заняття підходить як для тих, кто хоче навчитися плавати, так і для тих, кто прагне удосконалити отримані навики. Є ранкові, денні та вечірні групи . Вартість - 1600 грн/12 занять; 1200 грн/8 занять.
Gym Class
Заняття в тренажерній залі під керівництвом тренера в малих групах (до 5-ти учасників). Абонемент на 1 місяць (12 занять). Вартість - 1600 грн. Є ранкові, денні та вечірні групи. Про наявність місць дізнавайтесь у відділі сервісу.
TRX class
Функціональний тренінг з використанням спеціальних петель TRX, що дозволяє максимально задіяти всі м'язи тіла та досягти розвитку сили, витривалості, гнучкості, рівноваги та ефекту жироспалювання. Абонемент на 10 занять - 1800 грн. Є ранкова та денна групи. Про наявність місць дізнавайтесь у відділі сервісу.
Pilates Class
Комплекс вправ, спрямований на поліпшення постави, мобільності хребта, а також розвиток гнучкості. Абонемент в студію пілатеса на 1 місяць (8 занять). Тривалість заняття - 60 хвалин. Вартість - 1200 грн. Розклад: Вт, Чт - 20.00
Залишилися питання? Напишіть нам.
Ваше резюме доставлено!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.
Ваша заявка доставлена!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.
Ваша заявка доставлена!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.
Ваша заявка доставлена!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.
Ваше питання доставлено!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.