Online Challenge " Схудни за 21 день"

Під час карантину набрали зайву вагу і це вас турбує?

Не хвилюйтеся! Ми вам допоможемо!

Умови щодо зниження зайвої ваги зараз, як ніколи, найкращі!

Ви запитаєте чому? Дуже просто! Тому що зараз у вас немає відмовок з приводу того, що немає часу готувати правильну їжу чи не встигаю після роботи.

Запрошуємо до участі у онлайн Challenge «Cхудни за 21 день»!


Ми пропонуємо:
Три тижні під чітким контролем наших спеціалістів. Спеціально розроблена для проекту програма тренувань включає: три відео ефіри та одна онлайн конференція з куратором проекту на тиждень. Заняття тривають 90 хвилин (60 хвилин - основне тренування та 30 хвилин стрейчинг).
Індивідуальний план харчування
Збалансований план харчування, який буде скореговано індивідуально під кожного учасника челенджу відповідно до ваги, віку та фізіологічних властивостей. Також, два рази на тиждень, учасники отримають відео-рецепти з приготування рекомендованих дієтичних страв.
Контроль успішності та підтримка
Постійна онлайн підтримка та консультації куратора проекту. Щотижнева онлайн конференція з куратором та відповіді на запитання, а також контрольні заміри та зважування. Спеціально розроблені таблиці оцінки успішності дають змогу контролювати результати.
Гарантований результат
За три тижні Ви схуднете, підтягнете усі групи м’язів, розвинете гнучкість та витривалість, отримаєте масу позитивних емоцій, випробуєте силу волі та виведете своє тіло на новий рівень. Приєднуйтеся до нашого challenge та ставайте кращими з кожним днем! *Результат залежить від індивідуальних особливостей організму та виконання всіх рекомендацій тренера.
Встигни записатись
Початок тренувань вже скоро! Можна приймати участь незалежно від місця вашого знаходження. Вартість програми на 21 день - 1500 грн. З питань придбання, броні місця в группі та за додатковою інформацією звертайтесь до менеджерів Клубу заповнивши форму зворотнього зв'язку нижче на сайті. Також можете звертатись до нас в Telegram та Viber
Залишилися питання? Напишіть нам.
Ваше резюме доставлено!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.
Ваша заявка доставлена!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.
Ваша заявка доставлена!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.
Ваша заявка доставлена!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.
Ваше питання доставлено!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.