Challenge "21 день з EDF!"

Приєднуйтеся до нашого фітнес-challenge!

«21 день з  EveryDay Fitness»!


Змінюй життя кожен день. Гарантуємо 100% результат!


*результат залежить від індивідуального використання


Ми пропонуємо:
Це не просто проект – це початок нового способу життя! Три тижні під чітким контролем наших спеціалістів з фітнесу, дієтології та SPA . Спеціально для проекту були розроблені: програма занять, збалансований план харчування, таблиці оцінки успішності та необхідні spa-процедури.
Зміст Challenge
ІНДИВІДУАЛЬНА ПРОГРАМА ТРЕНУВАНЬ ДЛЯ КОЖНОГО УЧАСНИКА ПРОЕКТУ.Максимальна кількість занять протягом тижня - 4 заняття (як в тренажерному залі, так і в залах групових тренувань та басейні).Розклад занять та зустрічей визначається в індивідуальному порядку для кожного учасника проекту.
3 SPA процедури
В програму входять три обов'язкові SPA-процедури: 2 сеанси антицелюлітного масажу та 1 сеанс лімфодренажного.
Контроль успішності та харчування
Збалансований план харчування, який буде скореговано індивідуально під кожного учасника челенджу, відповідно до ваги, віку та фізіологічних властивостей. Таблиці оцінки успішності, за допомогою яких можливо більш детально відстежити зміни вашої форми та відмітити фактори, які позитивно впливають на ваш прогрес протягом усього проекту.
Гарантований результат
За три тижні Ви схуднете, підтягнете усі групи м’язів, розвинете гнучкість та витривалість, отримаєте масу позитивних емоцій, випробуєте силу волі та виведете своє тіло на новий рівень. Приєднуйтеся до нашого challenge та ставайте кращими з кожним днем! *Результат залежить від індивідуального використання.
Вартість
Вартість програми на 21 день - 4500 грн. З питань придбання звертайтесь до відділу сервіса Клубу за тел.: (096) 950-52-00
Результати наших учасників
Наталія: початкова вага = 82,6 кг, кінцева вага = 75,3 кг. Результат = -7,3 кг = 8,84% скинутої ваги від початкової! Тетяна: початкова вага = 94,6 кг, кінцева вага = 86,4 кг. Результат = -8,2 кг = 8,668% скинутої ваги від початкової. Олена: початкова вага = 77,3 кг; кінцева вага = 70,6 кг. Результат = -6,7кг = 8,667% скинутої ваги від початкової.
Залишилися питання? Напишіть нам.
Ваше резюме доставлено!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.
Ваша заявка доставлена!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.
Ваша заявка доставлена!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.
Ваша заявка доставлена!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.
Ваше питання доставлено!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.