Схудни за 21 день!

Приєднуйтеся до нашого фітнес-challenge!

«Схудни за 21 день»!

Старт нової групи - 28 липня 2019 р.


На чисельні прохання теперь з аква-зоною.


Гарантуємо 100% результат!


Ми пропонуємо:
Три фітнес-заняття на тиждень, тривалість заняття 90 хвилин: 60 хвилин — основне тренування та 30 хвилин — кардіо, на велотренажерах у залі спінінгу, або танцювальний клас. Перша частина носить корегуючий формат для всієї фігури. Друга – закріплююча, яка сприяє більш активному спалюванню калорій.
Заняття з аквааеробіки
Четверте обов'язкове заняття на тиждень - це аквааеробіка щосубботи. Заняття триває 60 хв.Також протягом тижня Ви маєте можливіть плавати у басейні самостійно та відвідувати банний комплекс (дуже бажано).
3 SPA процедури
В програму входять три обов'язкові SPA-процедури: 2 сеанси антицелюлітного масажу та 1 сеанс лімфодренажного. Також для всіх учасників діє знижка 30% на ці процедури в період проходження челенджу.
Контроль успішності та харчування
Спеціально розроблені таблиці оцінки успішності. Щотижня зустріч із куратором занять для контрольних замірів та зважування. Збалансований раціон харчування з індивідуальною корекцією!
Гарантований результат
За три тижні Ви схуднете, підтягнете усі групи м’язів, розвинете гнучкість та витривалість, отримаєте масу позитивних емоцій, випробуєте силу волі та виведете своє тіло на новий рівень. Приєднуйтеся до нашого challenge та ставайте кращими з кожним днем!
Нагорода переможцям!
Переможець челенджу отримує нагороду: клубна карта Аква+Фітнес на 1 місяць! Всі учасники челенджу отримують знижку 10% на придбання клубної карти та 10% на персональні тренування. Знижка діє протягом місяця з дати закінчення челенджу, з іншими акційними пропозиціями не сумується.
Встигни записатись
Кількість місць у групах обмежена! Встигніть забронювати місце! Вартість програми на 21 день - 4000 грн. З питань придбання та броні місця в группі звертайтесь до сервіс-менеджера Клубу за тел.: (096) 950-52-00
Переможці першого челенджу
Перше місце – Наталія. Початкова вага = 82,6 кг, кінцева вага = 75,3 кг. Результат = -7,3 кг = 8,84% скинутої ваги від початкової! Друге місце – Тетяна. Початкова вага = 94,6 кг, кінцева вага = 86,4 кг. Результат = -8,2 кг = 8,668% скинутої ваги від початкової.Трете місце – Олена. Початкова вага = 77,3 кг; кінцева вага = 70,6 кг. Результат = -6,7кг = 8,667% скинутої ваги від початкової.
Переможниця другого набору
Кращий результат показала учасниця Галина! Початкова вага = 85,2 кг, кінцева вага = 78,5 кг. Результат = -6,7 кг = -7,87% скинутої ваги від початкової.
Залишилися питання? Напишіть нам.
Ваше резюме доставлено!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.
Ваша заявка доставлена!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.
Ваша заявка доставлена!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.
Ваша заявка доставлена!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.
Ваше питання доставлено!
Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.